Rodzinna sesja zdjęciowa to niepowtarzalny sposób, aby uwiecznić więzi, jakie łączą ze sobą bliskich. Voucher na zdjęcia, wykonane przez profesjonalnego fotografa, to doskonały pomysł na prezent świąteczny oraz pamiątkę na całe życie. Sesję można wykonać w studio bądź w plenerze, a jej efekty umieścić potem w widocznym miejscu w domu.

Bon podarunkowy na sesję fotograficzną – komu podarować?

Sesje zdjęciowe to pomysł na artystyczne prezenty na święta. Upominek można podarować rodzicom, dziadkom, siostrze lub bratu. Do pakietu prezentowego można dołączyć ręcznie wykonane zaproszenie na sesję z indywidualnym wpisem. Voucher jest ważny przez 365 dni, dlatego ma się dużo czasu na rezerwację dogodnego terminu realizacji prezentu. Osoba obdarowana po odbyciu sesji otrzymuje wybrane przez siebie ujęcia (zazwyczaj jest ich około 20), które zostaną dopracowane przez fotografa, a następnie nagrane na płytę CD z indywidualnym nadrukiem.

Dodatki do prezentu dla rodziny

Sesja fotograficzna odbywa się w studio, domu bądź w plenerze, z zależności od preferencji właściciela vouchera. Porady stylistki, profesjonalny makijaż czy wizyta w salonie fryzjerskim gwarantują sesję na najwyższym poziomie i jej zachwycające efekty.

Pomysły na sesje zdjęciowe z całą rodziną – miejsce

Przed umówieniem się z fotografem na konkretny termin realizacji prezentu, warto zastanowić się w jakim miejscu odbędzie się sesja. Z racji tego, że voucher jest ważny przez rok, jest możliwość skorzystania z upominku o każdej porze roku. Latem rewelacyjne zdjęcia można wykonać np. na piaszczystej plaży jeziora lub morza. Wiosną portret rodzinny ładnie wkomponuje się w scenerię ogrodu botanicznego, parku czy łąki usłanej kwiatami. Jesienią można wybrać się do lasu pełnego kolorowych liści, a zimą fotografować się na otwartej przestrzeni z dużą ilością śniegu.

Rodzinna sesja zdjęciowa – jak się ubrać?

Ubiór na własną rodzinną sesję to kwestia indywidualna i pomysły na strój ograniczać może jedynie wyobraźnia. Ciekawym efekt przynosi ubranie wszystkich członków rodziny w takie same odcienie bluzek czy koszulek. Sesja w bieli przepięknie wkomponuje się w soczystą zieleń trawy bądź drzew. Równie oryginalnym pomysłem na stój dla bliskich jest wybranie koloru przewodniego i ubranie wszystkich w jedną barwę, ale o różnych odcieniach. Ubrania w każdej chwili można zmienić i założyć coś zupełnie innego niż na początku.

Sesja dla rodziny – dodatki

Na rodzinną sesję zdjęciową warto zabrać ze sobą różnego rodzaju dodatki, które urozmaicą zdjęcia. Mogą być nimi, np.: okulary przeciwsłoneczne w takim samym kolorze, kapelusze, korale, kwiaty we włosach, balony z helem, kolorowe piłki bądź rekwizyty, np. związane z historią rodziny. Dziecko może pozować z ulubioną zabawką, a matka przypiąć do ubrania broszkę, którą dostała od ukochanej babci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here