pralka pod zabudowę
fot. pexels.com

Pralka pod zabudowę to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zachowaniu spójnego wystroju w swojej łazience. Pralki pod zabudowę nie tylko wyglądają estetycznie, ale również wprowadzają więcej ładu i porządku do naszej przestrzeni. Sprawdź, co warto wiedzieć, wybierając pralkę pod zabudowę.

Zobacz też: https://zakupowyporadnik.pl/pralka-pod-zabudowe-jaka-wybrac/

Pralka pod zabudowę

To Pralka, która w zasadzie nie różni się mocno od modelu wolnostojącego. Działanie oraz wygląd na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo. Jednakże model pod zabudowę można wykorzystać również jako model wolnostojący, a model wolnostojący nie da się zawsze zabudować.

Pralki do zabudowy są przystosowane do bezpiecznego montażu wewnątrz szafek. Wybierając model pralki do zabudowy warto zwrócić uwagę na sposób ładowania prania do pralki, gdyż do zabudowy można wybrać wyłącznie model, który ładuje się od frontu. Rozmiar pralki do zabudowy, ładowność wsadu, maksymalną prędkość wirowania, klasę energetyczną oraz dostępne programy to kolejne wytyczne, którymi musimy się kierować przy wyborze naszej pralki.

Jaki model wybrać?

Głównym wytycznym wyboru pralki do zabudowy jest jej szerokość. W większości modeli wynosi ona ok. 60 cm. Umożliwia to zastosowanie bębna, który ma pojemność 6–8 kg, czyli jeden wsad umożliwia wypranie rzeczy dla czteroosobowej rodziny.

Warto również zwrócić uwagę na maksymalną szybkość wirowania oraz ilość programów. Im szybsza wirówka, tym ubrania będą bardziej suche po ich wyjęciu, a programy dodatkowe ułatwiają codzienne używanie tego urządzenia.

Warto także zwrócić uwagę na klasę energetyczną pralki, zwłaszcza przy intensywnym korzystaniu z niej. Najlepszym wyborem będzie A+++, jednak równie dobre są A++ i A+. Im lepsza klasa energetyczna, tym większa cena będzie naszej pralki. Jednakże to inwestycja, która zwróci się w niższych rachunkach za prąd w przeciągu kilku, kilkunastu miesięcy.

Przeczytaj też: http://kobiecylajf.pl/id4775,pralka-ladowana-od-gory-czy-przodu-co-wybrac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here