Język angielski jest jednym z najpopularniejszych języków świata. Poznanie go umożliwi nam dostęp do wielu nowych źródeł wiedzy. Przecież wiele zagranicznych serwisów internetowych jest stworzone w języku angielskim. Znajdziemy na nich wiele przydatnych nam usług albo informacji, które możemy wykorzystać do swojego rozwoju.

Język angielski jest jednym z najpopularniejszych języków świata. Poznanie go umożliwi nam dostęp do wielu nowych źródeł wiedzy. Przecież wiele zagranicznych serwisów internetowych jest stworzonych właśnie w języku angielskim. Znajdziemy na nich wiele przydatnych nam usług albo informacji, które możemy wykorzystać do swojego rozwoju. Tak samo te usługi czy wiedzę możemy wykorzystać do rozwinięcia swojej działalności. Inna sfera naszego życia, która może zyskać na znajomości języka angielskiego to łatwość komunikacji z innymi osobami w charakterze prywatnym bądź też biznesowym.

Gramatyka w pigułce

Szczególnie ważne miejsce w nauce języka obcego zajmuje gramatyka. Bez niej nie będziemy w stanie precyzyjnie zakomunikować rozmówcy tego, co dokładnie mamy na myśli. Jej nauka, szczególnie dla osoby pierwszy raz uczącej się języka obcego, może sprawiać odrobinę kłopotu. Jest tak dlatego, że gramatyka języka angielskiego różni się od tej, którą znamy z naszego ojczystego języka. Jej łatwiejsze przyswojenie umożliwia książka, która powstała z myślą o studiujących. Jej tytuł to: „Gramatyka języka angielskiego dla tych, którzy jeszcze nie zakumali, a bardzo by chcieli„. Co znajdziemy na jej stronach?

Recenzja książki „Gramatyka języka angielskiego dla tych, którzy jeszcze nie zakumali, a bardzo by chcieli

Książka została zaadresowana do wszystkich, którzy zaczynają przygodę z nauką lub chcą sobie utrwalić zasady gramatyki języka angielskiego. Liczne przykłady zdań nawiązujące do omawianego zagadnienia ułatwią szybsze przyswojenie materiału. Książka została wzbogacona listą czasowników nieregularnych. Czasowniki te są przetłumaczone na język polski, nie pominięto też ich prawidłowej wymowy. Książka porusza też najczęściej spotykane, problematyczne zagadnienia. Są one wyjaśnione językiem przystępnym i zrozumiałym, a spektrum poruszanych tematów jest tak szerokie, że osoby bardziej zaawansowane znajdą przydatne dla siebie informacje.

Książkę tę powinno się polecić każdemu adeptowi języka angielskiego. Jej koszt to zaledwie 35 zł, a składa się ze 146 stron wartościowej wiedzy przydatnej w oswojeniu nowego dla niektórych języka. Wydawca tej książki to Poligraf działający na polskim rynku już od 1992 r. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here