Sklep z bronią to miejsce, gdzie znajdziesz najlepsze dodatki do broni długiej

Broń długa cieszy się ostatnio prawdziwym renesansem swojej popularności. Trudno się temu dziwić – wzrost liczby strzelnic, wraz z pojawieniem się na rynku sporej liczby nowych akcesoriów sprawiają, że chętnych na spróbowanie swoich sił w tym pasjonującym hobby jest coraz więcej.

Popularne akcesoria związane z bronią długą

Na samym początku warto zasygnalizować obecność bardzo ciekawych bipodów, jednym z chętniej wybieranych modeli jest Leapers TL-BP78. Dwójnóg tego typu ma szereg zalet, na pierwszy szereg wysuwa się oczywiście stabilność w pozycji leżącej. Bardzo prosty montaż (szyna weaver 22m lub śruba bączka) oraz sprężyny ułatwiające składanie plasują tę propozycję firmy Leapers na czele akcesoriów do broni długiej. Klasycznie popularne są oczywiście akcesoryjne magazynki do praktycznie każdego produkowanego obecnie modelu broni. Warto wymienić tu magazynek metalowy do AK-47, mieszczący 30 sztuk nabojów legendarnego kalibru 7,62mm. Inne modele broni do których często dokupowane są akcesoryjne magazynki to Scorpion EVO 3, PMAG 10 czy UZI.

Przydatne akcesoria do wiatrówek i broni długiej – warto je kupić

Sklep z bronią, w którym można znaleźć wszystkie potrzebne akcesoria do broni długiej to http://bron-sklep.pl/. W nocy szczególnie przydatne są taktyczne latarki na broń jak model FAST 401 produkowana przez OPSMEN. 800 lumenów wytwarzane przez diodę Cree XM-L2 oferują skuteczny zasięg nawet do 256 metrów.

Sklep z bronią to miejsce, gdzie znajdziesz doskonałe akcesoria do broni długiej!

Każdy model broni znacznie zyskuje na praktyczności po przymocowaniu do niego zawieszenia taktycznego. Dwu-punktowa taśma Padded CBT Bungee Sling wykonana jest z poliestru o gęstości 1000D o konstrukcji Single Bungee (pojedyncza wstawka). Montuje się ją do karabinu przy pomocy klamry HK. Zawieszenie wykonane jest w USA. Na końcu warto wymienić równie popularne akcesoria, uchwyty na broń długą. Ostatnio na popularności zyskują uchwyty do M16, AK74 oraz M4. Polecamy powyższe akcesoria, ponieważ znacznie zwiększą przydatność broni w warunkach bojowych oraz poprawią komfort.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here