dekoracje domu
fot. pexels.com

Jest taki jeden gadżet reklamowy, który świetnie sprawdza się nie tylko do plakatów reklamowych na ulicy, ale również, jako element dekoracyjny w domu. O czym mowa? O ramach aluminiowych podświetlanych (led)! Sprawdź, w jaki ciekawy sposób możesz je wykorzystać w zaciszu własnego domu.

Zobacz też: http://jegoego.pl/ramy-aluminiowe-podswietlane-led-nowoczesna-reklama-i-ciekawy-element-wystroju-twojego-wnetrza/

Pierwotne zastosowanie ramy aluminiowej

Ramy aluminiowe stały się popularne w Polsce dobrych kilka lat temu. Ich zastosowanie polega na tym, że ramy te stanowią oracie do plakatu czy też baneru reklamowego, dzięki czemu taka reklama jest bardziej trwała, odporna na zniszczenie i można ją umieścić w nietypowych miejscach, w których zamontowanie samego plakatu byłoby niemożliwe. To jednak nie wszystko – istnieją ramy aluminiowe podświetlane, które sprawiają, że umieszczony w nich plakat nabiera zupełnie nowego charakteru, bardziej rzuca się w oczy, jest atrakcyjniejszy i na dłużej skupia uwagę odbiorcy. Reklamowe ramy aluminiowe są dostępne w wielu rozmiarach i wariantach. Można również dobierać rozmaite oświetlenie, jakie jest tam zamontowane. Możliwości jest naprawdę ogrom.

Ramy aluminiowe w domu

Jedną z opcji wykorzystana (reklamowych) ram aluminiowych z podświetleniem jest zamontowanie ich we własnym domu. Ramy niewielkiej ilości zamontowane na ścianie w większej ilości stworzą świetny ścienny album. Chcąc uzyskać taki efekt w ramy wkładany zdjęcia. Można również zamontować w nich afirmacyjne hasła lub rysunki, które będą stanowić świetną dekorację lub motywującą ścianę, zwłaszcza jeśli w ramach znajdą się inspirujące zdania. 

Ramy aluminiowe z zamontowanymi zdjęciami lub hasłami świetnie sprawdzą się jako prezent. To taka alternatywa dla tradycyjnego albumu. Istotne jest to, że ramy ze zdjęciami nie muszą być cały czas podświetlone, światło to można wyłączyć. Wówczas rama pełni rolę tradycyjnej ramki na zdjęcia. Wiele osób korzysta z tego rozwiązania szczególnie jeśli chce upamiętnić ważne wydarzenia. Taka oprawa zdjęcia sprawia, że nabiera ono dodatkowej magii.

Przeczytaj też: http://kobiecylajf.pl/id4701,jednolity-plik-kontrolny-co-nalezy-o-nim-wiedziec/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here