Chcesz doładować swoje konto w PlayStation Network jak najszybciej? Możesz zrobić to bezpośrednio w sklepie PSN, ale możesz również wykorzystać inne metody. Na co warto się zdecydować?

Swoje konto w PlayStation Network można uzupełnić o fundusze, które potem możemy wydać na pełne wersje gier oraz inne materiały, na przykład dodatki, motywy, muzykę, awatary i inne treści, które przeznaczone są na konsole PS4, PS3 oraz PS Vita.

Bezpośrednio w sklepie PSN możemy zrobić to z użyciem karty kredytowej. Jednak tylko niektórzy użytkownicy konsoli mają dostęp do tego rodzaju karty. Nie oznacza to jednak wcale, że nie doładujemy naszego portfela – możemy zrobić to jednak w inny sposób niż w oficjalnym sklepie PlayStation on-line.

Karty można kupić w sklepach i w internecie

Aby wykonać doładowanie PlayStation 4, możemy zakupić specjalną kartę z kodem, która pozwoli nam na dodanie środków do naszego portfela. Takie karty możemy dostać w sklepach stacjonarnych, ale możemy też kupić je w formie kodu w sklepach internetowych.

Karty możemy zakupić w różnych punktach, między innymi w sklepach z grami, z elektroniką, w hipermarketach, a nawet w niektórych salonach prasowych. Za kartę z kodem możemy zapłacić gotówką lub kartą – jak nam wygodnie.

Jeśli jednak chodzi o szybkość, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z serwisów internetowych oferujących doładowanie PlayStation 4. W ten sposób możemy mieć u siebie kod w kilka minut i od razu doładować swój portfel. Takie serwisy internetowe przyjmują płatności nie tylko kartami, ale też przelewami – wykorzystują systemy płatności on-line, dlatego nie musimy czekać na zaksięgowanie naszej wpłaty. Kod dostaniemy na nasz adres e-mailowy i potem także możemy szybko doładować konto.

Oprócz szybkości doładowanie PlayStation 4 w serwisach internetowych ma też jeszcze jeden plus – jeśli dobrze poszukamy, możemy znaleźć oferty w cenie niższej niż ta sugerowana przez PS, na przykład doładowanie za 100 złotych możemy zakupić kilka złotych taniej. Warto śledzić promocje, aby zapłacić jeszcze mniej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here