Organizacja koncertu jest związana nie tylko z zaproszeniem odpowiednich muzyków – impreza tego typu potrzebuje również ciekawej oprawy tanecznej. Gdzie znaleźć grupę tancerzy, którzy uświetnią wydarzenie?

Jak szukać tancerzy?

Aby zapewnić oprawę taneczną na koncert, można szukać tancerzy na różne sposoby. Jednym z nich jest ogłoszenie castingu, jednak w tym przypadku trzeba liczyć się z tym, że zgłosi się na niego wielu amatorów. Jeśli casting nie przyciągnie zawodowców, podczas koncertu może dojść do wpadki – nieprofesjonalni tancerze mogą mylić kroki i nie stosować się do choreografii, przez co oprawa taneczna nikomu się nie spodoba.

Innym sposobem znalezienia tancerzy na koncert jest zgłoszenie się do agencji tanecznej. Agencja zatrudnia nie tylko tancerzy, ale również choreografów i stylistów, którzy odpowiednio przygotują grupę taneczną do wydarzenia. Ponadto w agencji można znaleźć tancerzy, specjalizujących się w różnych gatunkach tańca – od hip-hopu i streetdance, przez tańce latynoamerykańskie, skończywszy na klasycznych tańcach towarzyskich.

Agencja eventowa Warszawa – ufają jej największe gwiazdy

W warszawskie agencji eventowej można wynająć najsłynniejsze w Polsce grupy taneczne, solistów, duety i grupy dziecięce. Z usług agencji korzystają nawet największe gwiazdy estrady, takie jak Maryla Rodowicz i Edyta Górniak. Możliwość wynajęcia dowolnej liczby członków grupy, wyłącznie tancerek lub tancerzy, czy profesjonalistów z określonego rodzaju tańca sprawia, że każde wydarzenie muzyczne może zyskać odpowiednią oprawę. Taniec w czasie koncertu zwiększa widowiskowość eventu oraz pozytywnie wpływa na odbiór koncertu. Ponadto impreza niesie ze sobą więcej emocji, które doskonale oddaje przygotowana przez agencję choreografia.

Choreograf z agencji eventowej przygotowuje układ taneczny w porozumieniu z organizatorem koncertu i zaproszonymi gwiazdami, aby widowisko spełniało oczekiwania wszystkich osób. W Warszawie można skorzystać z usług choreografów utytułowanych, doskonale znanych w tanecznym świecie – Agustin Egurrola, Joanna Szokalska, Julia Żytko czy Tomasz Prządka mają ogromne doświadczenie w tworzeniu choreografii na różne imprezy. Korzystanie z ich usług daje pewność, że układ taneczny będzie dopracowany w każdym szczególe, a tancerze dobrze przygotowani nie tylko pod względem znajomości choreografii, ale i strojów oraz stylizacji. Co więcej, w razie niedyspozycji jednego tancerza, zastąpi go inny profesjonalista.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here