Gdy pracownicy są fanami szybkich aut, nie ma lepszego pomysłu na imprezę integracyjną niż jazda takimi pojazdami jak Ferrari czy Lamborghini po torze wyścigowym. Świetnym pomysłem jest też przejazd gokartem, gdzie można przećwiczyć swój refleks, czujność oraz stopień panowania nad pojazdem. Oryginalnym pomysłem na ten dzień jest również jazda kultowym Monster Truckiem.

Jazda w zestawie sportowymi autami na torze wyścigowym

Dla pracowników, którzy pasjonują się motoryzacją należy wybrać prezent dopasowany do ich potrzeb. Świetnym rozwiązaniem w tym kierunku jest wypad na tor wyścigowy w celu spróbowania swoich sił za kierownicą takich kultowych aut jak: Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo, Audi R8 czy Mitsubishi Lancer. Każdy z uczestników może przejechać się danym pojazdem, po czym porównają oni możliwości tych maszyn. Całość odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora jazdy, który jeździł tymi autami wielokrotnie. Prezent ten niewątpliwie jest skierowany do osób z zasobniejszym portfelem. Dla przykładu jazda Ferrari po torze wyścigowym kosztuje w granicach 400 zł za osobę. Jednak emocje przeżywane za kierownicą tych bajecznie szybkich pojazdów pozostają z uczestnikiem na zawsze!

Jazda gokartem – świetna rozrywka na torze kartingowym

Jazda gokartem to świetne doświadczenie pełne mocnych wrażeń. Na torze kartingowym można przećwiczyć swój refleks, dynamikę i technikę jazdy oraz stopień panowania nad pojazdem. Pracownicy otrzymają też dokładny czas, w jakim pokonali dany odcinek trasy. Będą mogli porównywać swoje umiejętności, co nada nutki rywalizacji tej zabawie.

Nad bezpieczeństwem przejazdu będzie czuwać przeszkolona obsługa. Dodatkowo uczestnicy otrzymają wcześniej krótki wykład na temat zasad bezpieczeństwa i sygnalizacji na torze. Wszyscy dostaną też kaski ochronne. Jeden przejazd trwa około 10 minut, ale wrażenia po tym doświadczeniu będą niezapomniane.

Jazda Monster Truckiem

Monster Truck to amerykański pojazd powstały z połączenia klasycznego pickupa z kołami od ciągnika. Dzięki temu ta maszyna może pokonać niemal każdą przeszkodę, łącznie z innymi samochodami. Gdy uczestnicy zdecydują się na ten rodzaj atrakcji, to będą mieli okazję siąść za stery tego niezwykłego pojazdu i ruszyć w teren urozmaicony wzniesieniami i błotnistymi odcinkami. Jest to niezwykła rozrywka, która z pewnością zachwyci każdego miłośnika motoryzacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here