SUKNIE ŚLUBNE W STYLU BOHO – PIĘKNA PANNA MŁODA

Ślub – o tym dniu marzy wiele małych dziewczynek. Gdy dorastają i poznają Tego Jedynego chcą spełnić swoje marzenia, które skrupulatnie były przechowywane w zakamarkach pamięci. Wiele z nich nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.  Jeśli ślub ma być wyjątkowy, warto postawić na zapierającą dech w piersiach kreację i wybrać swój styl. Być może będą to suknie ślubne boho.

SUKNIE ŚLUBNE BOHO – KOBIECOŚĆ I PIĘKNO

Suknie ślubne boho są pod każdym względem wyjątkowe. Każda Panna Młoda, decydując się na taką kreację wiele zyska. Posiadają one bowiem wiele zalet, które mają wpływ nie tylko na ostateczny wygląd, ale również na komfort użytkowania, a nawet na czas, w którym zostaną przygotowane. Do największych zalet sukni tego typu należą:

  • Kobiecy krój – każda suknia dopasowywana jest do przyszłej Panny Młodej. Projektantka zwraca ogromną uwagę nie tylko na pragnienia klientki, ale i na jej figurę. Suknia taka powinna bowiem podkreślać atuty sylwetki i maskować niedoskonałości. Materiały, z których wykonywane są suknie ślubne boho są naturalne, lekkie i zwiewne. To półprzezroczyste materiały, koronki, materiały kryjące. Kreacja delikatnie opływa ciało, dzięki czemu podkreśla kobiecość i sex appeal, ale jednoczenie nie odsłania zbyt wiele. To suknie z klasą.
  • Komfort – suknie ślubne boho nie posiadają niewygodnych gorsetów. Nie uciskają również Panny Młodej tak, że trudno jest jej oddychać. W dodatku – w porównaniu z wieloma tradycyjnymi kreacjami – są niezwykle lekkie. Nie krępują ruchów przy zabawie, jednocześnie pięknie falując i układając się podczas tańca. Wybierając taką kreację, Panna Młoda może być pewna, że nie będzie chciała jej z siebie zdejmować, aby zmienić suknię na poprawiny!
  • Ekspresowe przygotowanie – boho to wyjątkowy styl, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Jest również niezwykle przyjazny Pannom Młodym. Aby zakupić suknie ślubne boho, nie trzeba przyjeżdżać do projektantki wielokrotnie na kolejne przymiarki i poprawki. Wystarczy dwudniowy pobyt w Warszawie. W tym czasie można omówić z projektantką wygląd sukni marzeń, a następnego dnia… odebrać ją z atelier.

ZARÓWNO NA ŚLUB W KOŚCIELE, URZĘDZIE JAK I W PLENERZE

Nieważne, czy ślub ma odbyć się pod dachem, czy „pod chmurką”. Suknie ślubne boho sprawdzą się w każdej sytuacji: w kościele, w USC, w ogrodzie, na plaży, nad jeziorem, w górach. Posiadają skromne zdobnictwo, więc dodadzą uroku Pannie Młodej w każdym otoczeniu. Jedne z najpiękniejszych projektów można znaleźć na stronie polskiej projektantki – Marty Trojanowskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here